Kas ir tokenomika un kā tā var atdzīvināt ekonomiku

10/02/2021

Tokenization apvieno jūsu biznesu ar blockchain tehnoloģiju un izsniedz savus biznesa marķierus, kas būtībā ir līdzīgi akcijām.

Pieslēdzoties blokķēdei, jūs varat pakāpeniski automatizēt visus sava biznesa procesus. Tajā pašā laikā jums ir aktuāli dati par izmaksām, uz kuriem jūs varat ātri reaģēt un ievērojami ietaupīt. Kad būsiet automatizējis visu savu biznesu un būsiet izveidojis savienojumu ar blokķēdi, jūsu bizness būs bez problēmām un labi organizēts potenciālajiem investoriem, kuriem patīk iegādāties jūsu žetonus.

Tokenizācija ir sensitīvu datu aizsargāšanas process, aizstājot skaitli, ko ģenerējis algoritms, ko sauc par marķieri. Tokenizāciju bieži izmanto, lai novērstu krāpšanos ar kredītkartēm. Šos marķierus var pārsūtīt internetā vai dažādos bezvadu tīklos, kas nepieciešami maksājumu apstrādei, neatklājot faktisko bankas informāciju. Faktiskais bankas kontu skaits tiek glabāts drošā vietā.

Tokenizācija ir metode, kas tiesības uz īpašumu pārveido par digitālu marķieri.
Pieņemsim, ka ir māja par 200 000 eiro. Marķēšana var padarīt šo dzīvokli par 200 000 žetonu (numurs ir pilnīgi patvaļīgs, tāpēc tas var būt 2 miljoni žetonu). Tādējādi katrs marķieris veido 0,0005% no pamata aktīva. Visbeidzot, mēs izsniegsim marķieri platformā, kas atbalsta viedos līgumus, piemēram, Ethereum, tāpēc marķierus var brīvi pirkt un pārdot dažādās biržās.

Pērkot žetonu, jūs faktiski pērkat 0,0005% no īpašuma aktīviem. Jūs pērkat 100 000 žetonu / žetonu un jums pieder 50% no jūsu aktīviem. Jūs pērkat 200 000 žetonu / žetonu un jums pieder 100% aktīvu. Acīmredzot jūs nekļūsit par īpašuma likumīgo īpašnieku. Tā kā Blockchain ir fiksēta publiska grāmata, tā nodrošina, ka pēc tam, kad esat iegādājies žetonus, neviens nevar "izdzēst" jūsu īpašumu, pat ja tas nav norādīts zemesgrāmatā. Jābūt skaidram, kāpēc Blockchain atļauj šāda veida pakalpojumus.

Citu aktīvu marķēšana darbojas tāpat. Ja ir Pikaso attēls 50 miljonu eiro apmērā, to var arī marķēt. Tas pats attiecas uz zeltu un dimantiem, kā arī citiem vērtspapīriem un nekustamo īpašumu.