Kāpēc tokenize

10/02/2021

Jaunākās aplēses liecina, ka visu reālo aktīvu pašreizējā vērtība ir aptuveni USD 256 triljoni USD.
Lai arī šis sarūkošais skaits ir salīdzinoši stabils, visi šie aktīvi regulāri maina īpašnieku.
Diemžēl izmantotie procesi tirdzniecība ar šiem aktīviem ir pilnīgi novecojuši.

Lielākajai daļai reālo aktīvu piederēšana joprojām nozīmē papīra sasmalcināšanu.
Tāpēc lielākā daļa darījumu var ilgt nedēļas vai pat mēnešus.

Aktīvu tirdzniecību nomoka arī daudz birokrātijas, neskaitāmas maksas un dažādi ģeogrāfiski ierobežojumi. Turklāt lielāko daļu aktīvu ir ļoti grūti sadalīt, tāpēc to tirgi ir ļoti nelikvīdi. Nekustamais īpašums, zelta rezerves un tēlotājmāksla ir labs piemērs.

Par laimi, ņemot vērā nesenos notikumus tokenizācijā, reālo aktīvu turēšana un tirdzniecība var būt uz īstas revolūcijas robežas.
Tokenizācija ir novatorisks process, kurā reālās pasaules aktīvus iezīmē digitālie marķieri, kas pastāv blokķēdes tīklā. . Kad mikroshēmas tiek izmestas, tās būtībā kļūst par digitālām darbībām ar neapgāžamu īpašumtiesību pierādījumu. Būtisks jauninājums jebkurai papīra marķēšanas sistēmai ir veids, kā mēs turpmāk pārvaldām aktīvus.

Kāpēc simboliski aktīvi reālajā pasaulē?
Neatkarīgi no tā, vai mēs simbolizējam reālos aktīvus vai nemateriālos priekšmetus, piemēram, intelektuālo īpašumu, mēs izveidojam unikālu likviditātes vidi, kas atvieglo drošus un ātrus darījumus.
Turklāt mēs varam tirgot nekustamā īpašuma aktīvus ar digitālajām žetonām blokķēdē bez trešās puses brokeru vajadzības. Tā vietā blokķēdes nemainīgums atbrīvo darījumu no visiem krāpšanās mēģinājumiem.